Hadımköy bölgesi son yıllarda çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir.

Bölgede oluşmuş olan sanayi bölgeleri ile birçok firma üretim alanlarını ve merkezlerini Kadıköy bölgesinde taşımaya devam ediyor.

Hadımköy satılık fabrika

Hadımköy bölgesi ulaşım açısından İstanbul’un üçüncü otoban bağlantı noktaları açısından avantajlı bir noktada bulunduğu için firmalar; fabrikalarında, imalathanelerinde Hadımköy bölgesine taşımaya başladılar.
Bu da bölgede satılık fabrika ihtiyacını doğurdu.

Hadımköy’de satılık fabrika ihtiyacı olan firmalar internet siteminde, yani yukarıdaki iletişim bölümünden benimle irtibata geçmeleri halinde o bölgede bulunan satılık fabrika portföylerimden sizlere uygun yerler mutlaka bulabiliriz.

Hadımköy bölgesi fabrika fiyatları satılık olarak değerlendirdiğimizde kendisine yıkanın diğer bölgelere göre (örneğin İkitelli, Firuzköy) fiyatı oldukça avantajlı olduğundan cazibesini korumaya devam ediyor

Örneğin İkitelli’de 1.000 metrekare bir fabrika için ödeyeceğiniz satın alma tutarı ile Hadımköy’de 2.000 veya 3.000 metrekare bir fabrika satın alabilirsiniz. Yani aynı para ile iki-üç katı büyüklüğünde bir fabrikaya sahip olursunuz. İmalat sektöründe alan büyüklüğü çok önemli olduğu için Hadımköy bölgesinin fiyat avantajından dolayı kazanacağınız alan, sizin hem şimdi hem de firmamız büyüdüğü zaman kullanabileceğiniz büyük bir avantajı dönüşmekte.

Hadımköy bölgesi satılık fabrika ihtiyaçlarınız için veya fabrikanızı satmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadımköy kiralık fabrika

Satılık fiyatlarındaki Hadımköy bölge avantajları kiralık fiyatlarında da aynı şekilde devam ediyor. Hadımköy Bölgesi’ndeki fabrikaların kiralık fiyatları kendisine yakın diğer bölgelerdeki fabrikaların fiyatlarına göre daha uygun düzeydedir.

Yukarıda belirttiğim aynı şekilde (örneğin İkitelli’de) 1.000 metrekare bir fabrika için ödeyeceğiniz kira bedeliyle Hadımköy bölgesinde aynı ayarda 2.000 – 3.000 metrekare fabrika kiralayabilirsiniz.

Fabrikanızda daha büyük alanınız olduğundan daha çok depolama alanınız, daha çok imalat alınız, hatta büyük araçların yanaşabilmesi için fabrikanın önünde daha büyük park alanlarına sahip olabilirsiniz.

Hadımköy bölgesi kiralık fabrika ihtiyaçlarınız için veya fabrikanızı kiraya vermek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadımköy satılık depo

Hadımköy Bölgesi’nin bir bölümü hem mimari açıdan hem de ulaşım açısından lojistik için gayet uygundur. Büyük Lojistik firmalarından birçoğunun bu bölgede depolama alanları bulunmaktadır. Bu bölgede yeri olmayan lojistik firmaları da hızlı şekilde bölgede yer almakta ve büyük Lojistik depolar yapmaktadırlar.

Özellikle üçüncü köprü yolunun yapımından sonra eklenecek olan bağlantı yolları ile lojistik firmaları büyük avantaja sahip olacak ve Hadımköy bölgesinden diğer şehirlere kolayca ulaşım imkanına sahip olacaklar.

Hadımköy bölgesi satılık depo ihtiyaçlarınız için veya deponuzu satmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadımköy kiralık depo

Hadımköy bölgesi İstanbul’a olan yakınlığı ve ulaşım yollarını olan bağlantı imkanları ile gerek gıda depolamaları gerek ilaç depolamaları gerekse mamul veya hammadde depolamaları için yeterli alanları uygun fiyatlı sunmaktadır.

Depolama alanlarında gerek kapalı alan, gerek bu alanın yüksekliği, gerekse depolama alanının önünde olan bahçe bölümü firmalar için çok önemlidir, maliyetlerini ve kazanç derinden etkilemektedir.

İstanbul’un iç bölümlerinde depolama için gerekli büyüklükte arazileri bulmak hem zordur hem de çok büyük maliyettir. Bu da lojistik firmalarının yavaş yavaş İstanbul içinden Hadımköy bölgesine doğru gelmelerini tetiklemektedir.

Hadımköy bölgesi kiralık depo ihtiyaçlarınız için veya deponuzu kiralamak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadımköy nerededir?

İstanbul’dan Edirne istikametine giderken otoban yolu üzerinde Bahçeşehir ile komşu ve Çatalca sapağından öncedir.

Hadımköy bölgesi uluslararası TEM otoban yolından başlayarak kuzeye doğru yani Karadeniz’e doğru Arnavutköy’e kadar geniş bir araziye sahiptir.

Üçüncü köprü ( Yavuz Sultan Selim ), bu köprünün bağlantı yollar, Kanal İstanbul gibi büyük Mega projelerin birçoğu ya direkt olarak veyahut bağlantı yolları olarak Hadımköy bölgesini etkilemektedir ve prim yapmasını sağlamaktadır.

Ayrıca Hadımköy fiyat olarak uygun olan, İstanbul’a en yakın ilçedir. İstanbul’da sürekli sevkiyat yapmak zorunda olan, çalışanları İstanbul’da olan veyahut İstanbul’a sürekli yükleme yapan firmalar için çok büyük avantajlara sahiptir. Bu firmalar Hadımköy’deki fabrikalarından İstanbul’da hatta gerektiğinde üçüncü köprü bağlantısı ile Anadolu’ya ve yeni yapılacak olan Çanakkale Köprüsü ile Ege’ye kolaylıkla ulaşabilme imkanına sahipler.

Hadımköy Bölgesi’ndeki fabrikanızı satmak veya kiralamak mı istiyorsunuz?

Uzmanlık alanım olan bu bölgede bir fabrikanız, arsanız, deponuz varsa; kiralamak veya satmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Gayrimenkulünüzü en hızlı şekilde ve değerinde kiralamak ve satma konusunda profesyonel destek ile daha çok kazanırsınız.