Yeni gelecek metro hattı, toplu ulaşımın artması, 3.köprü bağlantı yolları gibi birçok nedenden dolayı Bahçeşehir gün geçtikçe daha popüler hale gelmeye başladı.

Bölgeye birçok inşaata şirketi yatırımlarını hızla devam ettiriyor. Sosyal imkanların daha ulaşılabilir olduğu, yerleşimin daha planlı olduğu bölgede yaşam kalitesi her geçen gün artmakta ve daha popüler bir bölge haline gelmektedir.

Akzirve de bölgeye yapacağı büyük bir proje ile bölgede söz sahibi olmak istemekte. STRADA isimli projesinde konut ve dükkanların içinde olduğu bir yaşam projesini hayata geçirdi.

Büyük tanıtım kanalları kullanılan projenin birçok bölgede reklamlarını görebilirsiniz.

Akzirve Grubu Kimdir?

Öncelile Akzirve grubunu tanımakta fayda var. Akzirve, uluslararası tecrübesi olan bir yatırımcılar grubudur. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren başarılı bir projedir.

Strada İsmi Nerden Gelmektedir?

Strada, kelime olarak İtalyanca’da cadde demektir. Çünkü projedeki cadde, sokak ve mahalle ortamı İtalya’dan ilham alınarak tasarlanmıştır.

Strada Projesinde Dükkan var mı?

Bu caddede restaurantlar, cafeler, marketler, eczaneler gibi ihtiyacınız olan herşey bir adım ötenizde olacak. Böylece uzun mesafeler gitmeden ve vakit kaybetmeden ihtiyaçlarını halletmiş olacaksınız.

Projeyi tasarlayan mimarlar “bir mekana girdiğiniz gökyüzü görünüyorsa orası güzel bir mekandır” prensibi ile buprojeyi tasarlamışlardır.

Ferah odalar, büyük balkonlar, rahat yerleşim hedeflenerek tasarlanan konutlar oldukça kullanışlı olacağa benziyor

Strada Projesinde Kaç Konut var?

102 dönüm (102.000 m2) arsaya sahip projede 250.000 m2 inşaat alanı vardır. Toplamda 2500 konut ve ticari üniteden oluşmaktadır.

Strada Projesinde Hangi Tip Konutlar var?

Strada bahçeşehir 1+1 konut Strada bahçeşehir 2+1 konut Strada bahçeşehir 3+1 konut Strada bahçeşehir 4+1 konut Strada bahçeşehir 5+1 konut.

StradaCadde’de 100 civarında dükkan yer almaktadır.

Mükemmel şekilde tasarlanmış yeşil alanları ile ister yürüyüş yapın, ister spor salonlarında spor yapın.

Strada Projesinde Hangi Malzemeler Kullanılmakta?

DAİRE İÇ MEKANLARI • Mutfak, koridor ve tüm ıslak hacimler projesine uygun ölçüde SERANİT marka seramik yapılacaktır. • Salon ve tüm odalar projesine uygun olarak 1.sınıf laminat parke yapılacaktır. • Salon, odalar, koridor ve mutfak duvarları projesine uygun olarak alçı sıva üzeri su bazlı saten boya yapılacaktır. Mutfak tezgahı – üst dolap arasında seramik yapılacaktır. Banyo duvarları ise projesine uygun ölçüde SERANİT marka seramik yapılacaktır. • Banyo Dolabları Tasarım ve detay projesine uygun olarak VİTRA marka banyo dolabı kullanılacaktır. Lavabo, rezervuar, duş kabini ve armatürler VİTRA ARTEMA marka kullanılacaktır. • Mutfak Dolapları Projesine uygun olarak MDF üzeri PVC kaplama kapaklı ve İNTEMA marka dolaplar kullanılacaktır. • Ankastre Ürünler SIEMENS marka Ocak, Fırın, Davlumbaz, tam ankastre Bulaşık makinası set olarak verilecektir.

İÇ – DIŞ DOĞRAMALAR • Yapılarda kullanılacak tüm pencereler ve balkon kapıları 1. sınıf olacak şekilde, alüminyum doğrama yapılacaktır. • Dış cephe doğramalarında kullanılacak tüm camlar TSE belgeli, ISICAM patentli çift cam olacaktır.

Strada Bahçeşehir projesi ev fiyatları nedir?

Konut fiyatları kdv dahil 240.000 TL ‘den başlamakta. En uygun fiyat için lütfen yukarıdaki İletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Strada bahçeşeşehir ne zaman teslim edilecek?

Strada bahçeşehir ilk etabı Aralık 2018 yılında teslim edilecektir.

STRADA Projesinden Ev Almak İstiyorsanız veya Mevcut evinizi satmak mı istiyorsunuz?

Lütfen İletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz Avantajlı fiyatlardan yararlanın.

STRADA Projesinden DÜKKAN Almak İstiyorsanız veya Mevcut dükkanınızı satmak mı istiyorsunuz?

Lütfen İletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz Uygun ödeme koşullu fiyatlardan yararlanın.