Ispartakule bölgesi İstanbul Avcılar ilçesine bağlı ancak Bahçeşehir bölgesinde daha yakın bir konumda. Yani genellikle Ispartakule’de oturan birçok insan günlük yaşamları ve gezmek için Bahçeşehir bölgesine gitmekte.

Ispartakule’de son 10 yıldır çok sayıda yeni inşaat projesi yapıldı ve halen yapılmaya devam ediyor.

Ulaşım imkânlarının da artması ile birlikte bölgenin daha da kalabalık açacağından söz ediliyor.

Ebruli Ispartakule fiyatlar

Ebruli Ispartakule projesi henüz yeni lanse edildi ve yakın zamanda proje ve fiyatlar belirsiz ama şu an itibariyle herhangi bir fiyatı verilmedi.

Ebruli Ispartakule 1+1, 2+1 , 3+1, 4+1

Projenin detayları daha belli olmadı ancak anlaşıldığı kadarıyla farklı büyüklüklerde konutlara yer verilecek bunların arasında 161 IKEA sedir 36 1461 olacak
Yani her ihtiyaca göre yönetim içinde bulmacada bir projeden söze diyoruz

Ebruli Ispartakule ne zaman teslim?

Projenin lansmanı ile birlikte kesin teslimat tarihleri ile ilgili bilgi verilecek ama öngörülen şekilde teslimatları Mart 2010 yılı olarak tahmin ediyorum.

Ebruli Ispartakule satılık

Ebruli Isparta Kule projesinde konut almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel indirimli fiyatlarla konut alımı ile ilgili size destek verebiliriz.

Ebruli Isparta Kule kiralık

Proje henüz tamamlanmadığı için şu anda kiralık 1 bölüm bulunmamaktadır

Ebruli Ispartakule nerede?

Ispartakule Belediyesi Avcılar ilçesine bağlı ve Bahçeşehir kurucusudur Ispartakule projesinde yer büyük Ispartakule konut projelerinin olduğu bölgede yer almaktadır Unikonut ile komşudur.

Ebruli Ispartakule Proje detayları

Projede ortak yeşil alan , çocuk park alanları, otopark ve yüzme havuzu yapılması planlanmaktadır. Diğer emlakkonut projeleri gibi sosyal donatı ve bahçe için geniş yer ayırılmıştır.

Ebruli Ispartakule Projesinden Ev Almak İstiyorum

Emlak konut projelerinin kendine has bazı özellikleri vardır. Bunlar gerek konut tasarımları, gerek proje yerleşimleri, gerekse ödeme yöntemleri ve satın alma sürecidir. Ekip olarak emlak konut satış sürecine hakim olduğumuz için herhangi bir emlak konut projesinden ev almak istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz halinde size profesyonel destek vererek sorunsuz şekilde ve uygun fiyatlı indirimli olarak ev almanızı sağlayabiliriz.