Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan Trabzon ilimizin 18 tane ilçesi bulunmaktadır. Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Trabzon Kafkasların ve İran transit yolunun başlangıcında yer alır. Karadenize kıyısı olan diğer ülkelerin limanlarıyla bağlantısı bulunmaktadır. Tarihi ve doğa güzellikleri ile dört mevsim gezip görülebilecek turizm şehridir. İklim olarak karadenize özgü ılıman bir iklime sahiptir. Tarihi olarak da manastırlar, konaklar, hamamlar ve osmanlı dönemine ait birçok eser bulunmaktadır.
Trabzon ekonomisinin %75′ i tarıma dayanmakla beraber hayvancılık ormancılık balıkçılık ile uğraşmaktadır..
Sanayisi niş sektör olarak tabir edilen farklı yönlerde gelişim göstermektedir.
Trabzon Doğu Karadeniz Bölgesinde Samsun’dan sonra ikinci ulaşım merkezidir. Hava, kara ve deniz ulaşımından istifade eder. Trabzon Limanı, Samsun’dan sonra Karadeniz’in ikinci önemli limanıdır. Limanın uzunluğu 440 m’dir. Aynı anda üç gemi yanaşabilir. Günlük yükleme boşaltma kapasitesi bin tona yakındır.
Gelişen ekonomisi , coğrafi konumunun güzelliği ile yurt dışına bağlantılı limanların bulunması konut ve ticari alanlarda yükselen bir ilimizdir

Trabzon’un En Güzel Konut Fırsatları Nelerdir?

Karadeniz bölgesinin yükselen trendi Trabzonun en güzel konut projelerini sizin için derledik

İşte Trabzon projeleri !

1.Aguamarine Platinum/ KAŞÜSTÜ

Kaşüstü Aquamarine Platinum projesi 3 adet ikiz blok olmak üzere toplam 6 blokta 234 daireden meydana geliyor. 25000 m2 arsa üzerine kurulan projede 3+1 daireler 185 m2, 4+1 daireler net 207 m2 büyüklüğe sahiptir.
Trabzon Havalimanı ve alışveriş merkezlerine yakın olan Kaşüstü Aquamarine Platinum projesi, deniz manzarasını ayagınıza getiriyor. Hayatınıza deger katmayı hedefleyen projenin sosyal alanları oldukça zengin. Kaşüstü Aquamarine Platinum projesinde müşteri isteğine göre banyo dolaplarında , mutfak dolaplarında , laminant parke secımlerinde ıstediginiz model ve renk seçimi yapılıyor. Bu guzel projenın secimi icinde ayrıcalıklı kılıyor Ayrıca siteye kartlı giriş ve plaka okuma sistemiyle güvenli bir yaşam alanı sunuluyor.

2. Boztepe Towers

Boztepe Towers Çukurçayırın en yüksek tepesinde en sık hali ve tasarımıyla modern yapı teknikleri ile günümüz hayatına uygun çözümlemelerle oluşturulmuştur.
Yaşam alanında yaklaşık 20.000 m2 yapı arasında toplam 3.500 m2 tabanda inşaat alanı kullanılmış olup geriye kalan 16.500 m2 gıbı genıs bır alana otopar ve havuz cocuk parkı gıbı ortak alanlar olusturularak ferah bir ortam ve dogal alanın korunması saglanmıstır.
Boztepe Towers 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve villa katlarından oluşmakta olup daireler 70 m2 ile 250 m2 arasında değişmektedir.
Binalarımızda dış cephede mantolama yapılacaktır. Fransız balkonlar, ebeveyn yatak odaları, salonlar ve balkona açılan mutfaklarda mevcuttur.

3. 1001 Pırlanta Vadisi

AKS GRUP İnşaat farkı ile bu güzel projede eşsiz manzaraya sahip, genıs , rahat, ve sık konseptiyle rabzon’un merkezinde konumlanan 1001 Pırlanta Vadisi Konutları ile hayat buluyor.
1001 Pırlanta Vadisi, modern mimarisi ile çağdaş bir kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada bulunduran, kendinizi tam anlamı ile güvende 1001 Pırlanta Vadisi, 57 dönüm arazi üzerinde, 17 bloktan ve 1001 konuttan oluşuyor. Projede, 1+1’den 4+1’e kadar ve 5+1 teraslı dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Proje bünyesinde; kaliteli ve kullanışlı konut birimlerini, aileniz ve sevdikleriniz ile spor hayatınızı ferah bir şekilde yasayacağınız , eğlence ünitelerini, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor., evinizin her metrekaresinin maksimum verimlilikle tasarlandığı eşsiz özelliklere sahip.

4. Lika park

Dora Tasarım Mimarlık Mühendislik tarafından inşaatı gerçekleştirilmektedir.
Trabzon’un yeni yatırım ve yaşam merkezi haline gelen Yalıncak Beldesinde;
Ulasım acısından sıkıntı yasamadan rahat ve ferah bir yasam alanı sunan lika park ;
6500m2 üzerine kurulan ve 3 Blok 84 Daireden oluşan Likapark’ta farklı / farklı kullanım isteklerine göre hazırlanmıs daireler bulunmaktadır.
Likapark Bünyesinde;
Dış Mekanda:
Açık Yüzme Havuzu, Şelalesi, Seyir Terasları, Spor alanları , Kapalı ve Güvenlikli Otoparkı, ayrıca Otoparklarda Hybrid Araçlar için şarj istasyonu, Yürüyüş yapmayı seven site sakinleri için yürüyüş Yolu, Güvenlik Kontrollü Site Girişi, 7/24 Güvenlik ve doğaya uyumlu peyzajı sunmaktadır.