Emlakkonut Bahçeşehir ilçesinin hemen üst tarafı, Hadımköy yolu üzerinde büyük bir proje yapıyor. Bu projede toplamda 20.000 konut planlanıyor.

Proje hem Emlakkonut kendi projeleri, hem de inşaat firmaları ile yapılan ortak projelerden oluşuyor.

Tam ortasında 160.000 m2 yeşil alan yani Hayat Park olan projede bu park etrafında çok sayıda konut yer alıyor.

İstanbul yeni hava limanı ve 3. köprü bağlantı yollarına yakın olması sebebi ile gelecekte prim yapacağı öngörülen bu proje bölgesinde konut projelerinden biri de TUAL BAHÇEKENT.

Dağ inşaat tarafında yapılmakta olan bu projede 2.000 adet konut ve ticari ünite bulunmaktadır. Rakamdan da anlaşılacağı üzere oldukça fazla sayıda konut olan büyük bir projedir.

Emlakkonut Tual Bahçekent satış ofisi

Bu projeden konut almak mı istiyorsunuz?

İleitşim bölümünden bizimle irtibata geçin, size profesyonel destek verelim.

Emlakkonut Tual Bahçekent Satılık

Proje henüz yapım aşamasında ve satışlar devam ediyor. Yakın zamanda proje bittikten sonra 2. el satışlar da başlayacaktır.

Bu projede Eviniz var ve satmak mı istiyorsunuz?

Lütfen İletişim Bölümünden bizimle irtibata geçin.

Emlakkonut Tual Bahçekent Fiyatları

Tual Bahçekent çok sayıa konut tipi var. Ayrıca kata göre, cephaye göre ve yerleşime göre çok farklılık göstermekte. Ama genel olarak m2 fiyatları 4.000 TL civarında.

Yani 100 m2 lik bir ev yaklaşk 400.000 TL

Emlakkonut Tual Bahçekent Ödeme yöntemleri

Emlakkonut Tual Bahçekentbir emlakkonut projesi olduğundan, emlakkonutun mevcut kampanyaları ne is bu projede de o kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bu projede çok sayıda sosyal tesis de bulunmaktadır. Özel okullar, hastane, cami gibi yapıların da yer aldığı projede adeta her şey size çok yakın.

Emlakkonut Tual Bahçekent prim yapar mı?

Konut Tual Bahçekent projesi kendisiyle beraber birçok seçkin projenin bir arada yer aldığı bir bölgede bulunmaktadır. Tam orta bölgesinde çok büyük bir yeşil ve yaşam alanı olan Bahçekent Bölgesi’nde yer alan proje birkaç yıl içerisinde karayolunun kesişeceği bir bölgede bulunmaktadır. Bu nedenle bu projenin önümüzdeki yıllarda prim yapacağını ve de kazanacağını öngörebiliriz

Emlakkonut Tual Bahçekent Nerede?

Emlak Konut Tual projesi ilçe olarak Başakşehir’e bağlıdır ama bölge olarak daha anlaşılabilir olması için tarif etmek gerekirse Bahçeşehir ikinci kısım yani Boğazköy telefonda bulunmakta. Ve Arnavutköy ilçesi ile komşu olmaktadır . Yine Hadımköy yolu üzerinde olan bu proje yakın zamanda hayata geçecek olan 3 köprü kara yolu ile bağlantı noktasına yakındır. Yine bu projeden Bahçeşehir merkeze kolayca ulaşabilmelisiniz ve Kıraç Sanayi ve Hadımköy Sanayi’ndeki işyerlerine de bu projeden birkaç dakika içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Yani bulunduğu konum itibarıyla hem Bahçeşehir’e hem Hadımköy Sanayi bölgesinde oldukça kolay ulaşılabilir bir noktalarıdır .

Tam ortasında 160.000 m2 yeşil alan yani Hayat Park olan projede bu park etrafında çok sayıda konut yer alıyor.

Emlakkonut Tual Bahçekent ne zaman bitecek?

Proje çok büyük ama nin ilk teslimlerinin 2018 yılında yapılması planlanmaktadır.

Emlakkonut Tual Bahçekent Satılık Ev

Emlak Konut Tual Bahçekent projesinde eviniz mi var satmak mı istiyorsunuz Lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

Emlakkonut Tual Bahçekent projeinden ev almak istiyorum

Emlak Konut Tual projesinden ev mi almak istiyorsunuz yine iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek bizden destek alabilirsiniz